Suvenýry a statistiky

 

Suvenýry

Suvenýry, neboli anglicky Souvenirs, jsou elektronickou podobou pohlednice nebo odznáčku na památku návštěvy zajímavého místa či za nález keše v určitý den. Většinou se jedná o výročí nebo nějakou motivační akci – v roce 2013 se jednalo například o „31 dní geocachingu“, kdy cílem bylo odlovit alespoň jednu keš každý den. Odznáčky můžeš dostat ale i za navštívení cizí země. V poslední době jsi mohl získat např. tyto suvenýry:

  • V srpnu 2014 za sbírání různých typů keší bylo možné získat 7 odznáčků.
  • V srpnu 2014 u příležitosti mezinárodního dne geocachingu získalo více než 100 tisíc kačerů suvenýr za zalogování jakékoli keše.
  • V říjnu 2014 rozdával Groundspeak odznáčky za nalezení Earth keše.
  • V březnu 2015, v tzv. „Pi Day“ (v anglickém světě se toto datum zapisuje jako 3/14/15) mohli kačeři dostat suvenýr za nalezení mystery keše a účast na CITO Eventu.
  • 2. a 3. května 2015 bylo možné získat odznáček u příležitosti oslav 15. výročí geocachingu. Podmínkou bylo zalogování nálezu jakékoli keše nebo eventu.

Suvenýry nalezneš ve svém profilu na webu geocaching.com v sekci Souvenirs.

Statistiky

Pěkný statistický pohled na tvé odlovy nabízí přímo na Geocaching.com rubrika Statistiky. Nalezneš zde sumarizaci svých odlovů z různých pohledů – například tabulků odlovů v jednotlivých dnech kalendářního roku, tabulku obtížnost/terén (často mezi hráči diskutovanou jako matrix), mapky nálezů vzhledem k regionům a řadu dalšího.

Statistiky pro svůj profil najdeš zde.

Běžný hráč má k dispozici jen základní jednoduchou statistikus grafem měsíčních nálezů, prémiový hráči (o kterých více mluvíme v další kapitole) mají k dispozici daleko víc.

statistiky05

 

další kapitola
A na závěr si povíme o výhodách prémiových hráčů.