Suvenýr: Jdeme do extrémů!

 

Další suvenýr? Proč ne! Jak už jistě všichni víme, firma Groundspeak přichystala na celé léto velkou zábavu v lovení kešek, za které dostaneš malou odměnu.

Pro mnoho z nás je většinou motivace důležitá, protože za výslednou práci očekáváme pochvalu, malý dárek nebo právě odznáček s názvem „Jdeme do extrémů!“.

Jak už jsme si v předchozích článcích řekli, nebude to tak jednoduché. Abychom dostali tuhle malou odměnu, musíme splnit úkol. Někdy prostě musíš propustit uzdu adrenalinu, ale i myšlenkám. Najdi od pátku 17. července 2015 kešku s terénem nebo obtížnosti pět a získej tento suvenýr. Pokud ale nemáš čas nebo dostatek sil, neztrácej naději. Akce trvá až do 2. září, kdy je poslední možný termín odlovu.

Keška s obtížnosti 5 znamená, že se při jejím hledání nebo luštění pořádně zapotíš. Pokud si vybereš keš s terénem 5, počítej s tím, že budeš potřebovat speciální vybavení – horolezecké, potápěčské nebo jiné. Více se dočteš v našem článku: Lezecké vybavení pro T5.

A jak najít kešky s nejtěžší obtížnosti nebo terénem? Určitě ti pomůže vyhledávání na webu Geocaching.com. Po vyhledání keší v okolí se ti zobrazí seznam, kde uvidíš název kešky a informace, které se jí týkají. Mimo jiné i obtížnost a terén. Prémioví hráči mají navíc výhodu v tom, že si dané keše mohou dle obtížnosti či terénu řadit.

Chceš nám říci, že ještě nemáš předešlé dva suvenýry? Tak neváhej a přečti si naše aktuality:

A pokud chceš mít opravdu všechny, zapiš si do svého diáře tyto tři data:

  • Od 17. července 2015– najdi keš s obtížností a/nebo terénem úrovně 5.
  • Od 31. července 2015– najdi EarthCache nebo se zúčastni CITO eventu.
  • Od 14. srpna 2015– najdi mystery kešku.
Čtěte:   Bude Česká republika hostit další giga event? To záleží i na vás!

Největší výzvou Geocaching Road Trip 15´je získat všech pět odznáčků a stát se tak majitelem celé série. Po získání všech pěti suvenýrů, dostaneš jako bonus suvenýr s číslem šest. Čas ti běží do 2. září letošního roku a my ti přejeme šťastný lov.