Suvenýr: Poznej svoji posádku

 

Geocaching road trip ´15 pokračuje. Tento pátek, tj. 3. července, začíná další lákadlo pro kačery. Tentokrát se jedná o odznáček „Poznej svoji posádku“, který dostaneš za účast na eventu, mega-eventu či giga-eventu.

Pokud nevíš, co to Event je, neváhej a nahlédni do článku  Co jsou to Eventy. Ve zkratce se jedná o setkání hráčů (kačerů) na předem daném místě v určeném čase. Smyslem těchto akcí bývá výměna zkušeností, poznatků, „CéWéGéček“, případně další program.

Tak jako každý rok i letos Groundspeak vymýšlí nějakou akci, za kterou dostaneš suvenýr. Není to ale jen tak jednoduché – pokaždé musíš splnit určitou podmínku. Jak už jsme se zmínili, od 3. července začíná výzva: suvenýr za navštívení eventu, mega-eventu či giga-eventu.

Příležitost získat suvenýr není jen v tento pátek – tímto dnem totiž teprve začíná. Poslední termín, kdy můžeš získat odznáček, je 2. září 2015.

Pokud se ti nechce zdlouhavě hledat ten správný event na webu geocaching.com, nezapomeň, že na našem webu existuje kalendář akcí, který ti pomůže najít event v blízkosti tvého bydliště. Seznámíš se s ostatními kačery a ještě k tomu dostaneš odměnu, no není to skvělé?

Akce ale tímto suvenýrem nekončí, pokud chceš získat další odznaky, pak si do kalendáře zapiš tyto termíny.

  • Od 3. července 2015 – zúčastni se eventu, mega-eventu či giga-eventu.
  • Od 17. července 2015 – najdi keš s obtížností a/nebo terénem úrovně 5.
  • Od 31. července 2015 – najdi EarthCache nebo se zúčastni CITO eventu.
  • Od 14. srpna 2015 – najdi mystery kešku.

Pokud získáš komplet všech 5 suvenýrů, dostaneš další bonusový pro vítěze. Pokud ti chybí ten první, instrukce hledej ve článku Suvenýr za vymazlenou kešku.

Čtěte:   Jste připraveni na Mezinárodní den Earth keší 2018?