Suvenýr: Kačeři pomáhají planetě

 

V pátek 31. července nastává pravý okamžik pro zahájení odlovu čtvrtého suvenýru, který tentokrát nese název „Palec nahoru pro naši planetu“.

Zajisté už všichni víme, že americká firma Groundspeak pro nás kačery připravila Geocaching Road Trip k oslavě výročí 15 let Geocachingu. Díky této akci můžeš získat celkem šest odznáčků, ale není to zadarmo. Aby to nebylo tak jednoduché, musíš splnit danou podmínku.

Pokud chceš vlastnit právě tento suvenýr, tvým úkolem bude nalézt Earthcache nebo se zúčastnit CITO eventu. Úkolem „Earthky“ je vzdělávat kačery v oblasti geologie. Nezapomeň také, že Earthka nemá fyzickou schránku a vzniká na místech, která dobře demonstrují geologické jevy či zajímavosti. Pokud nevíš, co je to CITO event, stačí si přečíst náš článek.

Shrnutí:
Naše planeta Země je skvělé místo pro hru. Poznej více naši planetu nalezením Earthcache nebo zkus pomoci účastí na CITO eventu od 31. července do 2. září 2015. Mrkni na mapu, sbal GPSku, svačinku a vydej se na lov již v pátek!

Právě jsi zjistil, že ještě nemáš předchozí suvenýry? Přečti si naše aktuality:

A až všechny odlovíš, nezapomeň, že tě čeká ještě jeden odznáček, kdy tvým úkolem bude odlovit od 14. srpna 2015 mystery kešku. Pokud se staneš majitelem všech pěti suvenýrů, ten šestý – poslední, získáš zdarma a bez námahy jako bonus. Tak přejeme úspěšný lov!

 

 

Čtěte:   Nová pravidla: konec logování vlastních keší i vícenásobných logů