Suvenýr za vymazlenou kešku

 

V pátek 19. června se rozbíhá velká prázdninová akce s názvem Geocaching Road Trip ’15. Od pátku je možné získat první suvenýr – za oblíbené kešky.

Nedávno jsme tu psali , že Groundspeak pro hráče geocachingu připravil prázdninové překvapení. podobně jako v loňském roce je možné i letos získat hned několik suvenýrů (pokud netušíš, co je „suvenýr“, můžeš se to dozvědět v Průvodci geocachingem v kapitole Suvenýry a statistiky).

Pro získání každého ze suvenýrů (odznaků) je Groundspeakem stanovena určitá podmínka.

Od pátku 19. června je pro tebe připraven první suvenýr, který nese název „Zábava s popularitou„. Ten lze získat odloven keše s alespoň deseti body oblíbenosti (anglicky „favorite pointy“). Pokud ale v pátek nemáš čas, nesmutni! Termín splnění je stanoven do 2. září. Takže času dost a keškám zdar.

Jak najít kešky splňující zadání

Na celém světě se nachází několik miliónů keší, ze kterých můžeme vybírat. Pomůže vyhledávání na webu geocaching. com. Seznam nalezených keší ti ukáže kromě ostatních údajů i zmiňované body oblíbenosti – sleduj tedy sloupeček „Oblíbené“.

Seznam keší pro běžné hráče

Seznam keší pro běžné hráče

Prémioví hráči mají navíc výhodu v tom, že si kešky mohou seřadit podle bodů oblíbenosti a na hlavní stránce vyhledávání je čeká odkaz, který jim vyhledá nejoblíbenější keše v jejich oblasti nebo regionu.

Poslední šikovnou variantou je přímo podstránka Geocaching Road Trip ’15, na které lze od pátku odpovídající kešky také jednoduše vyhledat. Více o tom, k čemu slouží a jak jsou přidělovány body oblíbenosti (favorite point) se dozvíš v Průvodci Geocachingem v kapitole Výhody prémiových hráčů (PM) , sekce Hodnocení keší.

Geoještěrka kesky.czZapiš do kalendáře

 

  • Od 19. června – najdi kešku s více než deseti body oblíbenosti.
  • Od 3. července 2015 – zúčastni se eventu, mega-eventu či giga-eventu.
  • Od 17. července 2015 – najdi keš s obtížností a/nebo terénem úrovně 5.
  • Od 31. července 2015 – najdi EarthCache nebo se zúčastni CITO eventu.
  • Od 14. srpna 2015 – najdi mystery kešku.

Hledáš ten šestý? Nehledej! Stačí splnit všech pět úkolů a šestý suvenýr dostaneš jako bonus. Takže už pomalu začni balit tašku nebo batoh, připrav si svačinu, seznam kešek a vydej se na lov! Přejeme hodně štěstí.