S koncem roku přicházejí dva nové suvenýry!

 

Do konce roku 2018 zbývá už jen pár dní. Stejně jako každý rok, tak i letos Groundspeak přichystal dva nové suvenýry. Jeden, jehož úkolem je rozloučit se stávajícím rokem 2018 a druhý, který přivítá rok následující – rok 2019.

Rok 2018 byl náročný – zažili jsme spoustu dobrodružství. Stali jsme se vesmírnými průzkumníky, abychom získali celkem deset suvenýrů během tří týdnů v Honbě za planetami, projížděli jsme se po lesích, pouštích, oceánech a vydávali se až na vrcholky hor, abychom objevili svět skrytých stvoření a získali tak 13 mýtických suvenýrů, a v neposlední řadě jsme se snažili či se stále snažíme najít své já prostřednictvím geocachingových osobností. Někdo z nás se stal v měsíci září Adrenaline Junkie, někdo zase Caching Cannoisseur v říjnu, v měsíci listopadu stále běží možnost získat suvenýr a stát se Social Butterfly a v posledním měsíci nás také kromě těchto dvou suvenýrů čeká ještě jeden (z předchozí zmiňované série), a to Trackable Lover (více již brzy na našem webu).

Řekni „díky“ roku 2018 a přivítej rok 2019

Na přelomu roků 2018 a 2019 můžeš získat ihned dva suvenýry. Jedinou podmínkou bude najít a zalogovat jakoukoli kešku nebo navštívit a zalogovat jakýkoli event, a to konkrétně v tyto dny:

  • 31. prosince 2018
  • 1. ledna 2019

Za nalezení alespoň jedné kešky v pondělí 31. prosince 2018 získáš suvenýr Thanks 2018 a za nalezení alespoň jedné kešky v úterý 1. ledna 2019 pak získáš suvenýr s název Hello 2019.

Všechny kešky se počítají! Takže je úplně jedno, zda si vybereš nenáročnou tradičku, procházkovou multinku či mysterku, která ti trochu zavaří mozkové buňky, nebo další typy keší jako jsou například letterboxy, virtuálky, eventy a další. Zkrátka záleží jen na tobě, co právě zvolíš za vhodné, aby ses rozloučil s rokem současným a přivítal rok následující.

Hodně štěstí a lovu zdar!