Staň se milovníkem trackovatelných předmětů a získej poslední suvenýr!

 

Zanedlouho začne poslední měsíc v tomto roce, a to měsíc prosinec. A stejně jako poslední tři měsíce, tak i teď, je zde nová výzva. Jak už určitě víš, tak na konci letních prázdnin Groundspeak představil suvenýrovou výzvu, která trvá již od září a tímto měsícem má být úspěšně zakončená. Někdo se už možná těší, že skončí, někdo se zase těší, že dostane další odznáček do sbírky a někdo se možná těší na další, kterou Groundspeak jistojistě opět připraví v dalších letech.

Měsíc září doprovázel suvenýr Adrenaline Junkie, který byl tím pravým ořechovým pro kačery, kteří mají rádi náročné keše, a to náročné jak terénem, tak i obtížností. Říjen zase přinesl suvenýr Caching Cannoisseur, který byl udělován v první řadě za odlovení zajímavých či oblíbených kešek. Měsíc listopad ti mohl přinést suvenýr s názvem Social Butterfly, který si mohl dostat či ještě můžeš dostat za navštívení všelijakých eventů. S posledním měsícem v roce je tady ale další, i když poslední suvenýr. Tentokrát nese název Trackable Lover.

Jak mohu tento suvenýr získat?

V měsíci prosinci se můžeš stát milovníkem trackovatelných předmětů, pokud si zakoupíš, případně ze svých skrýší vylovíš trekáč, který ještě není aktivovaný a aktivuješ jej. Ale pokud žádný nemáš a ani si žádný pořídit nechceš, neklesej na mysli. I pro nemilovníky trackovatelných předmětů je tento suvenýr určen! Stačí, když najdeš a zaloguješ pár keší, navštívíš nějaké eventy či jen přesuneš a vložíš travelbug do keše.

Jednoduchý přehled bodového hodnocení nalezneš v následující tabulce:

Akce

Bodová hodnota

Najdi a zaloguj jakoukoli kešku

5

Najdi a zaloguj jakoukoli kešku s více než 10 FP

7

Zúčastni se jakéhokoli eventu

5

Aktivuj si svůj trackovatelný předmět

10

Vlož travelbugu do jakékoli kešky

5

 

Z předchozí tabulky tedy vyplývá, že nejvíce bodů získáš v případě, že si aktivuješ nový trackovatelný předmět. Vypusť tak nový travelbug do světa a sleduj, jak putuje a kam až se dostane. Více informací, jak založit a vypustit vlastní TB do světa nalezneš zde.

Jak dlouho akce potrvá?

Suvenýr můžeš získat od pondělí 3. prosince až do pondělí 31. prosince 2018. Stejně jako předchozí suvenýry, tak i tento bude odstartován od 14.00 hodin a také ve 14.00 hodin, poslední den v roce, skončí.

Kolik bodů musím celkem nasbírat?

Opět se nejedná o velikou sumu bodů, ale tentokrát to bude o něco těžší. Tvým úkolem totiž bude nasbírat celkem 80 bodů za celé čtyři týdny. Prakticky ti tedy stačí zaktivovat 8 nových trackovatelných předmětů, ale je už jen a jen na tobě, jakou kombinaci zvolíš a jak si dané body nastřádáš.

Friend League

Stejně jako u předchozích suvenýrů, tak i u tohoto, ti bude věrným pomocníkem Friend League neboli kamarádská liga. Na ní uvidíš, kolik bodů si již nasbíral a kolik bodů nasbírali tví přátele. Můžeš si tak s přáteli zasoutěžit. Odkaz na Friend League nalezneš zde.

 

I když je skoro každý den zima, neleň doma, vydej se na kešky, loguj, aktivuj, přenášej a staň se milovníkem trackovatelných předmětů a získej další suvenýr do sbírky. Třeba se ti ještě někdy bude hodit!