Odhal svět skrytých stvoření a získej 13 mýtických suvenýrů!

 

Není to tak dávno, co se někteří z nás zúčastnili CITO a MEGA eventu, a získali tak dva dubnové suvenýry. Aby toho ale nebylo málo, Geocaching HQ vyhlásil další výzvu. Oficiální blog GC informuje o možnosti získat 13 nových suvenýrů během jednoho jediného měsíce.

Pointa je následující: v poslední době bylo zpozorováno a zaznamenáno 13 magických stvoření. Tyto mýtické bytosti po staletí podněcovaly naši představivost a poskytly nám nadpřirozená vysvětlení pro svět kolem nás. Soulad všech událostí nám ale klade dvě zásadní otázky: „Jsou tato stvoření opravdu mýtická? Nemohou být skutečná?“ Tvým úkolem bude najít odpovědi. Vydej se proto na cestu za dobrodružstvím, hledej tato stvoření v místech jejich výskytu a potvrď či vyvrať existenci co nejvíce z nich.

Jaké suvenýry mohu získat?

Každý týden bude představen nový biotop – začneme tvory skrytými v lese a končit budeme kouzelným tvůrcem žijícím mezi hvězdami. Jak už jsme prozradili v nadpise, bytostí je celkem třináct – pojďme si je tedy představit:

Kdy a za co suvenýry získám?

Suvenýry bude možné získat v období od 27. června do 25. července 2018, tedy přesně čtyři týdny. Tvým úkolem bude sbírat body, a to buď za odlovení jakékoliv keše či navštívení eventu. Za každou jednu keš/event dostaneš jeden bod. Suvenýry samozřejmě nebudou úplně zadarmo. Jedna keš Ti k jejich zisku stačit nebude! Abys získal kompletní sbírku magických bytostí, budeš muset odlovit celkem 100 keší. Pojď se tedy podívat, kolik keší potřebuješ, abys obdržel jednotlivé suvenýry.

Jak získat všech 13 suvenýrů?

V následující tabulce zjistíš, kolik odlovených keší či navštívených eventů Ti bude stačit k získání jednotlivých suvenýrů.

SUVENÝR CELKOVÝ POČET KEŠÍ (EVENTŮ)
Bigfoot 1
Fairy 3
Unicorn 5
Kraken 7
Hippocamp 9
Mermaid 11
Sphinx 15
Gryphon 20
Phoenix 25
Troll 30
Yeti 35
Dragon 50
World Turtle 100

Honba za suvenýry a Friend League

Stejně, jako při posledním získávání suvenýrů, i nyní pojedeš na vlastní pěst. Je jen a jen na tobě, kolik suvenýrů získáš. Body z Friend League se nepočítají, ale budeš se moci alespoň podívat, jak si povedou tví kolegové a kamarádi. Geocaching také slibuje, že Friend League není u konce – poslouží prý v budoucnu pro další účely. Zřejmě se máme na co těšit.

Teď už si jen připrav seznam keší, vyčkej do 27. června 2018, vydej se na odlov a získej všech 13 mýtických suvenýrů! Nezapomeň, že čas máš jen do 25. července 2018 🙂

Zdroj: geocaching.com.