Staň se sociálním motýlem a získej další suvenýr!

 

Pomalu se nám blíží další podzimní měsíc, a to listopad. Nesmíme tedy opomenout pokračování suvenýrové výzvy, kterou Groundspeak představil na konci letošních prázdnin.

V měsíci září si mohl získat suvenýr Adrenaline Junkie za obtížné a terénově náročné keše. Říjen zase přinesl nebo v posledních dnech ještě přinese suvenýr Caching Cannoisseur za zajímavé či oblíbené keše. A co nám přinese měsíc listopad, to se dozvíš v tomto článku!

Ještě bychom rádi připomněli, že po celou dobu honby za suvenýry ti byl, je a bude věrným pomocníkem Friend League (kamarádská liga), kterou už určitě dobře znáš. A pokud přeci jen ne, užitečné informace se dozvíš v úplném závěru.

Jaké suvenýry mohu získat?

Suvenýry jsme již zmínili v úvodu, ale opakování je matka moudrosti, a tak v následujícím číselném seznamu můžeš vidět všechny čtyři:

  1. Adrenaline Junkie (měsíc září)
  2. Caching Connoisseur (měsíc říjen)
  3. Social Butterfly (měsíc listopad)
  4. Trackable Lover (měsíc prosinec)

V případě, že si předchozí výzvy z měsíce září a října již splnil, nalezneš odměny v podobě suvenýrů na svém profilu. Ne vždy je honba za suvenýrem zábavná, každý z kačerů je jiný a každému se líbí něco jiného. Pokud tě tedy předchozí nebavily a jsi milovníkem setkání, pak právě tato výzva může být tím pravým ořechovým…

Jak tedy získám třetí suvenýr?

Opět se nejedná o nic náročného, tentokrát tvým úkolem bude nasbírat celkem 70 bodů. Období pro získání bodů bude opět ohraničeno, a to od pondělí 29. října od 14:00 hodin do pondělí 3. prosince 2018 do 14:00. Připojit se samozřejmě můžeš kdykoliv, je tedy jedno, zda začneš ihned v pondělí 29. října anebo v pondělí 3. prosince. Čím více eventu navštívíš nebo čím více kešek odlovíš, tím rychleji suvenýr získáš.

Čtěte:   Leap Day 2016 aneb jak se z eventu stal megáč

Listopadový sociální motýl ti přinese suvenýr!

Raději chodíš na různá zajímavá setkání? Pak právě tato výzva je určena pro tebe! Navštiv co nejvíce eventů, připiš si body do přátelské ligy a získej suvenýr. Připomínáme, že bodů ti stačí 70!

Jak mohu jednotlivé body získat?

Body získáš úplně jednoduše. Následující tabulka ti prozradí jak na ně! V pravém sloupci můžeš vidět, za co body dostaneš a v levém pak jednotlivé bodové ohodnocení:

Akce

Bodová hodnota

Nalezení jakékoliv kešky

5

Nalezení keše s 10 nebo více FP (body oblíbenosti)

10

Účast na jakémkoli eventu

15

Vložení travelbugu do keše

1

 

K získání 70 bodů ti teoreticky postačí navštívení 5 eventů a tvou volbou již bude, zda se bude jednat o klasický Event, GIFF Event, CITO Event, Mega či Giga Event.

 

Co je to Friend League?

Friend League, neboli přátelskou ligu můžeš znát již z dřívějších dob. Pokud ne, ve zkratce ti ji představíme.

Přátelská liga je žebříček, který na geocaching.com ukazuje tvé aktivity a zároveň aktivity tvých přátel. Po přihlášení pak uvidíš celkový počet bodů, které si v daném měsíci získal ty, nebo některý z tvých přátel.

Pro jednodušší orientaci můžeš použít tento odkaz: https://www.geocaching.com/play/friendleague

V pravém sloupci navíc vidíš odpočet, který znázorňuje, kdy začne boj o suvenýr měsíce.

Upozorňujeme, že v mobilní aplikaci Geocaching bohužel tento žebříček nenajdeš, a tak si budeš muset vystačit pouze s webovým rozhraním.

 

Neváhej a staň se listopadovým sociálním motýlem!

Nezapomeň na slavné motto z jedné písničky: „Tak neváhej a přidej víc…“ Navštiv všechny Eventy a získej všechny suvenýry! Poslední tě čeká další měsíc, opět tě budeme brzy informovat.

Čtěte:   Event Den polévky gazpacho 2018 získal status mega eventu!