Jak navštívit event

 

Event musí mít stanovené výchozí souřadnice konání, čas zahájení a musí trvat minimálně 30 minut. Po celou dobu si každý, kdo na místo přijde, může zalogovat účast (v tomto směru nesmí být stanoveny žádné podmínky uznání logu, nutný není ani fyzický papírový logbook).

Jak správně navštívit event?

Zaujala tě nějaká kačerská akce v okolí natolik, že by ses chtěl přijít podívat? Pak v první řadě potvrď svou účast logem „Will Attend“ („zúčastním se“). Usnadníš tím zakladateli zajištění nezbytných náležitostí – například rezervaci, posezení, volná místa a podobně. Na stránce eventu tedy klepneš na tlačítko Zalogovat se.

Přihlášení na event provedeš podobně jako logování

Přihlášení na event provedeš podobně jako logování

V rozbalovací nabídce vybereš Will Attend a napíšeš krátký komentář. POZOR! Nespleť  si to s typem logu Attended (Zůčastnil jsem se), který se používá až po eventu jako potvrzení účasti.

Přihlášení na event

Přihlášení na event

Další možné typy logů, které můžeš poslat

Další možné typy logů, které můžeš poslat

Další možné typy logů, které můžeš poslat:

  • Write note – slouží k napsání poznámky, například komentáře, otázky na zakladatele a podobně.
  • Needs Archieved – žádost o archivaci. Používej pouze tehdy, jsi-li přesvědčen, že event porušuje pravidla. Tvou žádostí se bude zabývat reviewer.

Logem Will Attend bylo z tvé strany upřesněno, že na event přijdeš. Tak na to nezapomeň. Uzel na kapesníku, poznámka do papírového či mobilního kalendáře dle libosti. U některých eventů je třeba v logu Will Attend i upřesňovat – například počet osob, požadavek na památeční CWG kolečko či SQ čtvereček, požadavek na jídlo atd. Pozorně si přečti listing.

A co udělat po eventu?

Opět jednoduše zaloguješ, ale tentokrát použiješ log Attended.

  • Attended – tento log se odesílá až po fyzické účasti na eventu. Zároveň za tento log dostaneš do celkových statistik jeden bod, stejně jako za jakoukoli jinou keš.

 
další kapitola
V další kapitole si řekneme více o CITO eventu