Víkendový dušičkový suvenýr má podmínku! Jakou?

 

Jak už ze stránek Kešky.cz víš, od 29. do 31. října můžeš získat suvenýr Haunted Hides. Základní předpoklad pro tento dušičkový suvenýr je jasný: tvým úkolem je v uvedeném období najít alespoň jednu kešku nebo navštívit event.

Groundspeak se však rozhodl, že tentokrát to nebude tak jednoduché a už na začátku avizoval, že kačeři mají čekat ještě jednu naléhavou zprávu. Té jsme se nakonec dočkali počátkem tohoto týdne.

Víkendový dušičkový suvenýr nebude tak jednoduchý

Víkendový dušičkový suvenýr nebude tak jednoduchý

Co je nutné splnit pro dušičkový suvenýr?

Ve zprávě se píše: “Haunted Hides je víc než suvenýr do tvého geocachingového profilu. Je to pokus o kontakt z “druhé strany”. Jako poděkování za osvobození má pro tebe Duch nenalezených keší heslo, které budeš k zisku suvenýru potřebovat. K odemknutí musíš nejdříve mezi 29. a 31. říjnem najít keš nebo navštívit event. Hodně štěstí! Zadáním hesla odhalíš svůj strašidelný dárek.” Nápovědu najdeš na této stránce, heslo pak zadáš do formuláře zde a strašidelný dárek je tvůj!

V diskuzi pod článkem s nápovědou pak autorka napovídá, že k odhalení indicií dojde poté, co uvolníš Ducha nenalezených keší a dostaneš suvenýr. Hádanka bude ukryta v obrázku suvenýru, takže na pokračování této dušičkové mise si ještě musíš počkat.

Zdroj: hauntedhides.com.

Čtěte:   Suvenýr za vymazlenou kešku