Osvoboď ducha nenalezených keší a získej suvenýr

 

Groundspeak rozeslal uživatelům e-mail s příběhem o Duchovi nenalezených keší. Ten prý straší uživatele, kteří nenalezli nějakou keš – tedy asi úplně každého.

Naštěstí existuje poměrně jednoduchý způsob, jak se ducha zbavit. A ještě za to dostaneš další letošní suvenýr. Krok první: osvoboď ducha nenalezených keší.

Jak tedy na to? Jako první si poznamenej do svého kalendáře dny od 29. do 31. října 2016. Tvým úkolem bude v tomto termínu najít alespoň jednu keš nebo navštívit event. Tím osvobodíš ducha nenalezených kešek z jeho strašidelného vězení, za což obdržíš suvenýr Haunted Hides.

Akce Osvoboď ducha nenalezených keší a získej suvenýr se nese v duchu Halloweenu

Akce Osvoboď ducha nenalezených keší a získej suvenýr se nese v duchu Halloweenu

Tím to ale nekončí. „Kdesi v rámci suvenýru“ Tě čeká naléhavá zpráva. Můžeš zatím jen hádat, zda bude skryta v popisku suvenýru nebo někde úplně jinde. Podobně nejasné, jaké sdělení bude obsahovat. Bude to další úkol? Nebo nějaké poselství? Podrobnosti přijdou prémiovým členům e-mailem v týdnu od 24. října. Pokud chceš tuto zprávu dostat, aktivuj si v nastavení na webu Geocaching.com zasílání týdenního přehledu (v anglické mutaci je to Settings – Email Preferences – Weekly Newsletter, v české Nastavení – Nastavení e-mailu – Týdenní novinky).

Přejeme hodně štěstí při hledání kešek a získání suvenýru!

Zdroj: thecachingbag.blogspot.cz.