Event Den polévky gazpacho 2018 získal status mega eventu!

 

O eventu Den polévky gazpacho 2018 jste už na webu Kešky.cz četli. V té době se chlubil více než třemi stovkami přihlášených účastníků a jeho organizátoři se netajili ambicemi získat status mega eventu.

Ve středu 25. července se podařilo udělat první zásadní krok – svůj zájem zalogoval 500. účastník, čímž byla splněna podmínka, která je nezbytná při žádosti o status mega eventu.

Ve středu 25. července se podařilo udělat první zásadní krok – svůj zájem zalogoval 500. účastník

Ve středu 25. července se podařilo udělat první zásadní krok – svůj zájem zalogoval 500. účastník

Jak event získal status mega eventu?

Zeptali jsme se jednoho z organizátorů Honzy Wernera (hráčská přezdívka weri.cz), co následovalo?

Log číslo 500 přistál na našem eventu před desátou hodinou dopolední, takže tím byla splněna jedna z podmínek žádosti o status mega eventu. Ovšem v tu dobu jsem byl v práci, takže odeslání žádosti muselo čekat až na večer. Bylo nutné vyplnit celkem dlouhý formulář, kde se musí uvést řada informací od základní identifikace eventu, složení organizačního týmu, historie eventu až po pasáž, kde bylo nutné popsat, proč zrovna ten náš event by měl získat status mega a být úžasnou zkušeností pro ostatní kačery. Formulář jsem již měl dopředu připravený, takže odeslání bylo otázkou chvilky. Pak jsme čekali, jaké odezvy se nám ze Seattlu dostane.

Jak jsi se dozvěděl, že event Den polévky gaspacho 2018 oficiálně získal status mega eventu?

Odpověď se nám dostala o den později v 18:12, že nám gratulují ke splnění podmínek pro získání statusu mega eventu. Bylo již jen zapotřebí podepsal smlouvu, kde byly přesně uvedeny podmínky mega eventu a formy podpory ze strany Groundspeaku jako jsou například trackovací čísla, ikona, suvenýr nebo labkeše. U všeho byly připsány termíny, s jakým předstihem před konáním je nutné danou záležitost řešit.

Čtěte:   Pozvánka: Mega event Adventní Geoskořápky v neděli 11. 12.

Tento mail mě zastihl v práci, takže jsem měl čas smlouvu prostudovat až v HMD cestou z práce. Zašel jsem na „jedno“ a po návratu domů ještě ten den smlouvu podepsal. Pak už jsme jen čekali na změnu ikony, která přišla o den později, tedy v pátek 27.července v 20:01 necelý měsíc od publikace.

Den polévky gazpacho 2018 má oficiálně status mega eventu

Den polévky gazpacho 2018 má oficiálně status mega eventu

Co bude následovat?

Je to pro Tebe a tým organizátorů splnění snu?

Nezapírám, že nám to udělalo obrovskou radost. Přípravě této akce jsme věnovali mnoho měsíců příprav a tohle je určité zadostiučinění, že to nebylo nadarmo. Ale na druhou stranu je to velký závazek, abychom vše dotáhli do úspěšného konce.

Teď vás asi čeká ještě spousta dalších povinností – prozradíš nám, jaké další kroky budete muset udělat?

V první řadě bude zapotřebí prostudopovat všechny materiály, které jsme z Groundspeaku dostali. Zapsat si do kalendáře všechny termíny, abychom neprošvihli nějaký termín. Například labkeše se musí řešit dva měsíce až dva týdny před akcí.

Rovněž pokračujeme v přípravě programu a vytváření harmonogramu jednotlivých akcí. Na začátku září chceme spustit e-shop , který bude sloužit k přihlašování na program, tak toho máme ještě hodně před sebou.

Budeme držet palce a v dohledné době se určitě ozveme s prosbou o další a obsáhlejší rozhovor.

Další informace: