Získej do sbírky další suvenýr! Tentokrát k mezinárodnímu dni geocachingu!

 

Nedávno, konkrétně 25. července 2018, byla ukončena možnost získat 13 zajímavých suvenýrů a už je tady připraven další. Konkrétně se týká soboty 18. srpna 2018, kdy společně všichni oslavíme Mezinárodní den geocachingu.

Mezinárodní den geocachingu

Letošní Mezinárodní den geocachingu připadá na sobotu 18. srpna 2018, kdy i ty můžeš spolu s celou komunitou oslavit tento výjimečný den. Oslavu můžeš pojmout samozřejmě různými způsoby, ale jako správný kačer také můžeš získat další suvenýr do své sbírky. Tentokrát to bude docela jednoduché. Stačí, když v sobotu 18. srpna zaloguješ alespoň jednu nalezenou keš, nebo se zúčastníš nějakého eventu. Na svém profilu v sekci „suvenýry“, ihned po zalogování, bys měl najít nový „odznáček“, který můžeš také vidět na následujícím obrázku.

Získej do sbírky další suvenýr! Tentokrát k mezinárodnímu Získej do sbírky další suvenýr! Tentokrát k mezinárodnímu dni geocachingu!!

Získej do sbírky další suvenýr! Tentokrát k mezinárodnímu dni geocachingu!

Jak už jsme říkali, slavit můžeš různými způsoby. A tak kromě odlovu kešek, můžeš například ty sám uspořádat event k Mezinárodnímu dni geocachingu, nebo pozvat své přátelé na společný odlov a užít si tak tento výjimečný den. Tento den je také vhodný k tomu, aby si poděkoval všem dobrovolníkům pracujícím pro Geocaching – například revírníkům a dalším.

Co je to suvenýr či odznáček?

Suvenýr je v podstatě jakýsi virtuální odznak, který můžeš získat za splnění nějakých podmínek. Jednotlivé získané suvenýry si poté můžeš prohlížet na svém geocachingovém profilu v sekci suvenýry. Odznáčků je již celá spousta, níže přinášíme příklady, kdy jednotlivé suvenýry můžeš získat:

  • suvenýr za první nalezenou keš v novém roce,
  • suvenýr za speciální event (v loňském roce to byla GIGA event v Plumlově, letos MEGA event v Náchodě či MEGA event v Nízkých Tatrách),
  • Suvenýr za speciální akci uvedenou samotným Groundspeakem (letos jsme už do své sbírky mohli připsat jednotlivé planety naší sluneční soustavy či objevit 13 mýtických příšer),
  • V neposlední řadě také suvenýry za navštívení nových zemí světa.

Sám se můžeš přesvědčit, že suvenýrů je celá řada a výše jsou uvedeny jen některé příklady. A pokud si vášnivý sběratel, tak neváhej a do kalendáře si zapiš sobotu 18. srpna 2018 a získej odznáček k Mezinárodnímu dni geocachingu!