Chceš třetí kousek mapy Mary Hyde? Víme, co musíš splnit!

 

Máme za sebou druhý týden honu na suvenýry kapitánky Mary Hyde. Pokud jsi splnil podmínky, měl bys během středy dostat do svého profilu druhý suvenýr v podobě dalšího čtyř kousků mapy. Jak získat třetí kousek mapy Mary Hyde? To se dozvíš v tomto článku!

Další dopis Mary Hyde

Další dopis Mary Hyde

Jak získat třetí kousek mapy Mary Hyde?

V týdnu od 31. července do 6. srpna znovu začíná počítání bodů, respektive zlatých mincí. Zatímco minulý týden jsi musel bojovat sám za sebe, tentokrát je tu úkol pro celou Tvou posádku. A bude to asi hodně jednoduché: celkem musíte nasbírat 35 bodů/zlatých mincí, přičemž ty sám musíš přispět alespoň pěti body. Zvýhodněné jsou tentokrát multi keše, za které dostaneš hned deset bodů za každou. Ale nepředbíhejme a podívejme se, jak se bude tento týden bodovat.

 • Nález a zalogování multi-keše = 10 zlatých mincí.
 • Nález a zalogování keše s 10 a více body oblíbenosti = 7 zlatých mincí.
 • Účast na eventu = 7 zlatých mincí.
 • Nález a zalogování jiného typu keše = 5 zlatých mincí.
 • Vložení sledovatelného předmětu do cache = 4 zlaté mince.
 • Vyjmutí sledovatelného předmětu z keše = 3 zlaté mince.
Bodování pro třetí kousek mapy Mary Hyde

Bodování pro třetí kousek mapy Mary Hyde

Zatímco standardně mají v oficiální aplikaci přístup k „multinám“ jen prémioví uživatelé, v období od 31. července do 9. srpna budou všechny dostupné všem hráčům.

Pokud nevíš, co je to multi-keš, doporučujeme nastudovat náš článek Jaké typy keší existují? Ve zkratce jde o keš s minimálně dvěma zastávkami („stagemi“), které obvykle slouží k získání indicií pro výpočet finálních souřadnic, kde je umístěna fyzická krabička.

Než se pustíš do zisku dalšího suvenýru, určitě si zkontroluj, zda sis zalogoval všechny keše a eventy z minulého týdne. Čas máš pouze do úterý – během středy se těm, kdož splnili podmínky, budou rozdávat suvenýry.

Shrnutí dosavadního průběhu

 1. suvenýr jsi mohl získat za návštěvu eventu 15. – 16. července.
 2. suvenýr jsi mohl získat, pokud jsi s přáteli mezi 17. – 23. červencem nasbíral alespoň 30 zlatých mincí, přičemž ty sám jsi přispěl alespoň 5 body.
 3. suvenýr jsi mohl získat, když jsi sám během týdne od 24. do 30. července nasbíral alespoň deset bodů. Zvýhodněné byly sledovatelné předměty.
 4. suvenýr můžeš získat, pokud se svou posádkou 31. červencem a 6. srpnem nasbíráš alespoň 35 zlatých mincí, přičemž ty sám přispěješ alespoň 5 body.
 5. suvenýr – podmínky zatím nejsou známy.
 6. suvenýr – bude bonusový a dostaneš ho, když získáš všechny čtyři kousky mapy Mary Hyde.
Tak co, získáš třetí kousek mapy Mary Hyde?

Zdroj: geocaching.com.