Získej suvenýr za nového kačera a prémiové členství pro nováčka zdarma

 

Když mezi 10. a 16. říjnem odlovíš s kamarádem – nováčkem jeho první keš, dostaneš suvenýr za nového kačera. Kamarád navíc bude mít možnost získat prémiové členství zdarma.

Ve světě geocachingu je zisk suvenýru FTF do profilu určitým rituálem. Je to odměna za tvrdou práci a neustálou ostražitost. Máme tu dobré zprávy pro každého, kdo by chtěl získat virtuální odznak s těmito písmeny. Začni tím, že si ve svém kalendáři označíš týden od 10. do 16. října.

Dalším úkolem bude najít kamaráda, kterého zasvětíš do tajů geocachingu. FTF totiž v tomto případě neznamená “First To Find” (první, kdo našel keš), ale “Friend to Find,” tedy něco jako “Hledá se kamarád.” Jak totiž patrně dříve či později zjistíš, hledání kešek s přáteli je lepší než o samotě. Kromě utužení vazeb může nést výsledky například v podobě rychlejších nálezů. Máš kamaráda, který ještě nebyl na lovu kešek? Pak právě týden od 10. do 16. října je tím nejlepším časem, kdy ho můžeš “zaškolit.” Navíc jako odměnu dostaneš od Groundspeaku zmiňovaný suvenýr za nového kačera.

Získej suvenýr za nového kačera

Získej suvenýr za nového kačera

Jak získat suvenýr za nového kačera?

Pravidla jsou poměrně jednoduchá:

  1. Vysvětli svému kamarádovi, jak si založí účet na webu Geocaching.com.
  2. Mezi 10. a 16. říjnem ho vezmi sebou na odlov jeho první keše.
  3. Udělej společnou fotku z vašeho dobrodružství.
  4. Tuto fotku odešli skrze formulář, který bude na oficiálním blogu k dispozici od 10. října. Termín uzávěrky je v pondělí 17. října ve 23:59.

Kamarád – nováček získá navíc 30denní prémiové členství

Od 10. do 16. října si tvůj kamarád – nováček bude moci vyzkoušet hru bez jakýchkoli omezení díky členství Geocaching Premium. Více informací o této časově omezené bezplatné zkušební verzi bude k dispozici na oficiálním blogu a v aplikaci Geocaching® v průběhu celé akce.

Čtěte:   Černá Hora – Suvenýr

Takže pomalu začni shánět mezi přáteli někoho, komu trpělivě vysvětlíš, co je geocaching, a pomůžeš mu s odlovem jeho první keše. Kdo ví – možná to bude těžší, než získat tradiční FTF 🙂

Zdroj: geocaching.com.