Získej na Mezinárodní den geocachingu další suvenýr!

 

Se suvenýry se během letošních prázdnin doslova roztrhl pytel. Po šesti kouscích ze série pirátky Mary Hyde (poslední dva by se měly připisovat na účty během dneška) tu máme další. Tentokrát je spojený s významným svátkem – v sobotu 19. srpna totiž slavíme Mezinárodní den geocachingu.

Mezinárodní den geocachingu

Mezinárodní den geocachingu 2017 je svátek, který můžeš slavit spolu s celosvětovou komunitou, sestávající ze sedmi milionů kačerů v 191 zemích. Kromě dobrého vínka, piva a nějakého chutného pohoštění se k oslavám můžeš připojit také ziskem suvenýru. Co musíš udělat pro jeho získání? Tentokrát je to velmi prosté: stačí, když v sobotu 19. srpna zaloguješ alespoň jednu nalezenou kešku, nebo se zúčastníš nějakého eventu. Prakticky ihned poté by se ve tvém profilu v sekci suvenýry měl objevit nový „odznáček“, který vidíš na následujícím obrázku.

Suvenýr, který můžeš získat v sobotu 19. srpna

Suvenýr, který můžeš získat v sobotu 19. srpna

Co, kromě hledání kešek či návštěvy eventu, můžeš v tento sváteční den ještě dělat? Například pozvat přátele na společný odlov, nebo zaškolit nějakého nováčka. Toto datum je také vhodné, pokud bys chtěl poděkovat dobrovolníkům, pracujícím pro Geocaching – například svému revírníkovi.

Co je suvenýr?

Suvenýr je v podstatě virtuální odznak, který dostaneš do svých statistik, pokud splníš dané podmínky. Suvenýry můžeš získat za návštěvy vybraných zemí či určitých eventů (jeden například dostaneš za účast na giga eventu Great Moravia, který proběhne již za necelé tři týdny). Další suvenýry jsou rozdělovány v rámci časově omezených akcí – například v uplynulých čtyřech týdnech to byla výzva pirátky Mary Hyde, v jejímž rámci bylo možné získat pět suvenýrů za splnění úkolů a k tomu jeden jako bonusový.

Získej na Mezinárodní den geocachingu další suvenýr!

Získej na Mezinárodní den geocachingu další suvenýr!

Za upozornění na možnost zisku suvenýru děkujeme čtenáři HERYS HERYSovi.

Snažíš se získat všechny suvenýry, které Geocaching nabízí? Poděl se o své zkušenosti na našich facebookových stránkách Klub přátel geocachingu!

Zdroj: geocaching.com.