Žhavá novinka týkající se eventů je tady!

 

Groundspeak v novinkách nezahálí, a tak přidal další! Tentokrát se bude týkat eventů a CITO eventů!

Co je to event?

Většina kačerů ví, co to event je, ale dovol nám, abychom jej krátce připomněli. Eventy jsou takzvané události, na kterých se setkávají kačeři. Eventy jsou publikovány za účelem vzájemného seznámení, předávání informací a zkušeností, případně zalogování či výměny trackovatelných předmětů. Jak už také určitě víš, existují i CITO eventy, které jsou pořádány za účelem pomoci či zlepšení životního prostředí.

Právě těchto dvou typů (a mnoha dalších) eventů se dnešní žhavá novinka týká…

Žhavá novinka!

Zakládání eventů má poměrně dost podmínek. O těch si více můžeš přečíst v sekci: “Zakládání eventů a CITO”. Jednou z nich je také to, že musíš uvést začátek a konec tvé události. Dosud tato podmínka byla spojena jen s listingem, tedy pokud si v listingu eventu napsal začátek a konec eventu, mohl ti být publikován. Novinkou je, že nyní kromě samotného data při zakládání listingu, budeš muset zadat i dobu začátku a čas ukončení akce.

Čas můžeš zadávat už jen po čtvrthodinách, čili tímto asi končí éra zajímavých setkání, která začínala například 12. 12. ve 12 hodin a 12 minut.  Možností, která se při zadávání času nabízí, je využívání 12 nebo 24hodinového formátu. Nechybí zde ani zmínka o dalším z pravidel týkající se času, a to ta, že každý event musí trvat nejméně půl hodiny a každé CITO pak nejméně 60 minut.

Věříme, že touto novinkou (která na sebe ale nechala poměrně dlouho čekat) potěšíme nejen sami sebe, ale i ostatní kačery. Je tedy jisté, že v budoucnu bude plánování eventů ještě snazší.

Čtěte:   Oslav o víkendu 3 miliony kešek s novým suvenýrem!