V tajné prázdninové misi získej tři nové suvenýry

 

Podobně jako v loňském roce, kdy firma Groundspeak vyhlásila prázdninovou akci na získání šesti suvenýrů, tak i letos můžeš obohatit sbírku o další virtuální odznáčky. Zatímco loni stačilo splnit jednoduché podmínky v podobě nalezení daného typu keše určitý den, v letošním roce to bude se suvenýry přeci jen o něco složitější.

Tuto akci Groundspeak pojal jako utajovanou misi, během které se z obyčejných kačerů stanou tajní agenti, jejichž úkolem je rozluštit šifrované zprávy. Vzhledem k přísně tajné povaze těchto misí, budou kódované zprávy nejprve zaslány k analýze pouze těm, kteří mají řádnou bezpečnostní prověrku.

Týden před termínem tedy obdrží prémioví kačeři e-mailem zprávu, ze které se dozví všechno potřebné. Neplatící hráči pak dostanou instrukce až v den, kdy je suvenýr možné získat. Měly by být k dispozici na oficiálním webu, v aplikaci, na Facebooku a na Twitteru.

Staň se tajným agentem Groundspeaku a získej tři prázdninové suvenýry!

Staň se tajným agentem Groundspeaku a získej tři prázdninové suvenýry!

Po úspěšném dekódování zprávy dostaneš pokyny pro získání dalšího suvenýru. První kódovaná zpráva byla odeslána prémiovým hráčům 22. července, další budou následovat po dvou týdnech.

Jestliže jsi prémiovým členem a první tajnou zprávu jsi nedostal, zkontroluj si složku spam, případně se podívej do nastavení svého účtu na Geocaching.com do sekce Nastavení e-mailu, kde bys měl mít aktivní položku Tipy & triky.

Kdy můžeš suvenýry získat?

  • Suvenýr číslo jedna můžeš získat 30. – 31. července 2016. E-mail s instrukcemi prémiovým členům byl rozeslán 22. července.
  • Druhý suvenýr do své sbírky můžeš získat v datu od 13. do 14. srpna. Přesné pokyny se platící dozví týden předem,  tedy 5. srpna.
  • Třetí a zároveň poslední suvenýr můžeš získat 27. – 28. srpna 2016. Instrukce ti budou zaslány na e-mail týden před výzvou, to jest 19. srpna.

Připrav své mozkové buňky k luštění indicií a v uvedené dny nezapomeň obohatit svou sbírku! Pro další informace navštiv stránky www.missiongc.com nebo se podívej do nápovědy. Přejeme příjemný odlov 🙂