Pozvánka na event: letní škola v přírodě ve Vysokých Tatrách

 

Už máš plány na letní dovolenou? Je nám jasné, že ptát se v prosinci na červenec může být poněkud předčasné, ale ve světě geocachingu to smysl má.

Svou účast na eventech totiž můžeš hlásit i několik měsíců předem. Pokud máš volný víkend od 30. června do 2. července 2017, máme pro Tebe tip: co takhle škola v přírodě?! A je přitom úplně jedno, zdali jsi ještě školou povinný, nebo jestli jsi školní lavice opustil před několika či dokonce mnoha roky.

Ano, řeč je o eventu, konkrétně o akci s názvem “Skola v prirode – Vysoke Tatry”. Událost byla oficiálně publikována 7. října jako event cache s číslem GC6PP2N. Do začátku prosince oznámilo svou účast více než 300 kačerů, takže je poměrně značná šance, že se tato událost bude moci pyšnit označením “Mega” (Mega-Event je událost s více než pěti sty účastníky). S tím by pak mohlo být spojeno i publikování až deseti takzvaných “lab keší”, což by znamenalo další ikonku do Tvé sbírky. Ale nepředbíhejme.

Co letní škola v přírodě slibuje?

Organizátoři eventu na oficiálním webu deklarují, že event není určen široké veřejnosti, ale jde o střetnutí komunity kolem hry geocaching. Připravena bude celá řada aktivit – vyzkoušet si budeš moci například kovářské řemeslo, práci na hrnčířském kruhu, výrobu svíček a historických opasků. Chystají se také workshopy na celou řadu témat, jako jsou ochrana přírody, geologie, zpracování odpadů a další. Chybět nebudou xWGčka, noční hra, folklórní a divadelní představení. Lákadlem jistě bude chystaná hodina otázek a odpovědí o zákulisí a pravidlech s reviewerem. Samozřejmě se počítá i s tím, že na akci vezmeš své ratolesti. Také pro ně bude připraven program s animátory, atrakce, putovní výstavy, dětská zábavná představení či jízda na koni.

Letní škola v přírodě ve Vysokých Tatrách se bude konat v autokempu Tatranec

Letní škola v přírodě ve Vysokých Tatrách se bude konat v autokempu Tatranec

Ubytovat se budeš moci v autokempu Tatranec v Tatranské Lomnici, kde se celá akce bude odehrávat. Samozřejmě si můžeš zvolit i nějaký hotel, chatku, nebo zajistit individuální ubytování. Případnou objednávku chaty nebo hotelového pokoje je nutné zaslat emailem na hoteltatranec@hoteltatranec.com a musí obsahovat: jméno a příjmení, adresu, telefonický kontakt, e-mailovou adresu, datum rezervace (minimálně na 2 noci) od 30. 6. do 2. 7. 2017 a požadovaný typ ubytování (šestimístná chata, dvoulůžkový pokoj …).

Čtěte:   Andorra – suvenýr

Vstup na event je zdarma, některé aktivity však mohou být zpoplatněné.

Další informace najdeš na oficiální stránce svp2017.sk. Zalogovat svou účast můžeš na stránce eventu.