Oslav o víkendu 3 miliony kešek s novým suvenýrem!

 

Geocaching dosáhl významného milníku: na naší planetě se nachází již více než 3 miliony aktivních keší. Tedy abychom byli zcela přesní, jedna keš je “tak trochu mimo” – obíhá totiž na Mezinárodní vesmírné stanici. Groundspeak to považuje za velký okamžik v historii této hry.

Na oficiálním blogu chválí, že ho bylo dosaženo kolektivním úsilím milionů lidí z celého světa, kteří sice mluví odlišnými jazyky, žijí v různých zemích, ale mají jedno společné – koníčka jménem geocaching.

Na světě jsou 3 miliony kešek

Na světě jsou 3 miliony kešek

Za překročení hranice tří milionů patří velký dík celé “kačerské” komunitě:

  • Ownerům kešek, kteří svou kreativitou a inspirací zajišťují zábavu ostatním hráčům.
  • Nálezcům, protože kdyby kešky nikdo nehledal, nemělo by smysl je zakládat. Vaše logy, pochvalná slova a konstruktivní kritika jsou pro ownery jedinou odměnou.
  • Prémiovým hráčům za to, že svým členstvím podporují nástroje potřebné k propojení milionů kačerů a keší, jakož i hráčů mezi sebou.
  • Komunitě dobrovolníků za jejich výjimečný přínos celé komunitě. Od publikování kešek, přes překládání obsahu, moderování fóra, až po další úkoly, přispívající k podpoře hry.

3 miliony kešek ve znamení suvenýru

Abys z kulatého výročí také něco měl, připravil Groundspeak suvenýr, tedy virtuální odznáček, který v případě splnění podmínek najdeš ve svých statistikách. Symbolicky se tak můžeš připojit k oslavám a získat tuto malou pozornost.

Chceš nový suvenýr? Tak o víkendu vyraz na kešky!

Chceš nový suvenýr? Tak o víkendu vyraz na kešky!

Jaké jsou ony podmínky, které musíš splnit? Velmi jednoduché: stačí ve dnech 22. a/nebo 23. dubna (tj. už během tohoto víkendu) zalogovat alespoň jednu keš nebo účast na eventu. Další suvenýr pak můžeš získat ve dnech 22. až 30. dubna 2017, pokud se zúčastníš CITO eventu.

Čtěte:   Logujete „labky“ z domova? S novou aplikací Adventure Lab to nepůjde!

A na závěr tu máme jeden malý tip: pokud chceš zjistit, kolik je aktuálně kešek po celém světě, otevři si stránku s vyhledáváním a klepni (bez toho, abys cokoli zadával) na zelené tlačítko s obrázkem lupy.

Zdroj: geocaching.com.