Oslav konec roku 2017 a začátek 2018 a získej dva suvenýry!

 

Sbíráš geocachingové suvenýry? Tak se začni pomalu připravovat na přelom roku 2017 a 2018. Doslova během několika minut můžeš získaz hned dva suvenýry.

Rok 2017 byl nesporně skvělým rokem pro geocaching. Z celosvětového hlediska je důležitým bodem dosažení milníku tří milionů kešek. V Česku byl nejdůležitější událostí vůbec první giga event – Great Moravia 2017. Stranou bychom neměli nechat ani změnu revírníka pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj, kde Tobias Reviewera vystřídal ValenReviewer. Nejen naše čtenáře pak bavila letní výzva, ve které se hledal poklad kapitánky Mary Hyde, kde na konci každý z účastníků obdržel sledovatelný kód.

Do začátku roku 2018 zbývá již jen necelých padesát dní. Bude lepší, než ten letošní? To je otázka, na kterou dnes asi nikdo nedokáže dát směrodatnou odpověď. Každopádně přelom dvou let je ideálním okamžikem pro krátké zastavení a bilancování. Třeba i to kačerské. A abys sis při této příležitosti mohl pročistit hlavu, připravil Geocaching HQ dva suvenýry: první k oslavě poslední kešky v roce 2017 a druhý k oslavě první keše roku 2018!

Získej dva suvenýry za nález keše či účast na eventu

Získej dva suvenýry za nález keše či účast na eventu

Jak získáš oba dva suvenýry?

  • Najdi keš nebo se zúčastni eventu 31. prosince 2017 a získej suvenýr Last Cache of 2017.
  • Najdi keš nebo se zúčastni eventu 1. ledna 2018 a získej suvenýr First Cache of 2018.

V otázkách a odpovědích pod originálním článkem je pak uvedeno, že k zisku obou suvenýrů rozhodně nestačí zúčastnit se eventu, který proběhne přes půlnoc. Je nutné poslat dva logy na dvou keších/eventech – jeden s datem 31. prosince a druhý s datem 1. ledna. Ze stejného důvodu není dle pravidel možné uspořádat dva za sebou těsně jdoucí eventy na jednom místě.

Teoreticky je možnost, jak získat oba dva suvenýry během několika minut. Stačí zalogovat první keš či event těsně před půlnocí a druhou těsně po.

Nový rok je jako nová kniha, značící nový začátek! Jak zakončíš rok 2017 a začneš znovu v roce 2018?

Zdroj: geocaching.com.