Suvenýr můžeš získat za účast na mega eventu MeMe2018

Náchodský mega event MeMe2018 má oficiální web!

 

Náchodský medvědí mega event MeMe2018 (GC7H7P0) začne přesně za měsíc. Od posledního rozhovoru s ownerem M@xem, kterého kačeři mohou znát i jako Alex Reviewera, uplynulo v Metuji už dost vody.

Co se od té doby odehrálo? Například to, že počet přihlášených („will attend“) překonal hranici devíti stovek. Jednoznačně nejžhavější novinkou je spuštění oficiálních webových stránek. Nejen to je důvodem, proč jsme si M@xe opět pozvali „ke zpovědi“.

Před několika okamžiky jste spustili oficiální web MeMe2018. Povíš našim čtenářům, kde ho najdou?
…no panečku, vy máte ale informace!!! (úsměv)… Myslím, že si každý dokáže tipnout…..  že by www.meme2018.cz?

Co vlastně organizátory vedlo ke spuštění oficiálního webu?
Myslím si, že web je základním nástrojem pro komunikaci s účastníky. Oficiální listing totiž dle pravidel nesmí obsahovat žádné reklamy a ani oznámení prostřednictvím Annoucement logů nejsou tak pružná a přehledná jako na speciálních stránkách. Navíc by listing měl být po publikaci minimálně modifikován, a pro aktuální informace je tedy nepoužitelný.

A co tedy kačeři na stránkách „megáče“ najdou?
Kromě přehledu všech doprovodných akcí a možnosti se na ně zde přihlásit dopředu, je k dispozici také e-shop s možností objednání základních eventových propriet.

Přípravy na mega event MeMe2018…

Je Ti asi jasné, na co se budu ptát dál, že? Takže: jak pokračují přípravy?
Samozřejmě….. přípravy stále probíhají, čas běží a my musíme s časovým předstihem řešit spousty zásadních věcí, ale také mnoho drobností, které jsou na eventu úplnou samozřejmostí. A všechno má své termíny…

Přibyly na seznamu nějaké další akce a aktivity pro návštěvníky?
Protože se jedná o jednodenní event, neuvažujeme o dalším rozšiřování aktivit. Navíc právě od spuštění webu si slibujeme lepší monitoring zájmu o nabízené akce a aktivity, a podle zájmu budeme nabídku upravovat či doplňovat… Snad jen připomenu, že na sobotní program v neděli navazuje CITO MeMe2018.

Nechystáš se například předvést naživo „revírnickou levitaci“, jako v klipu pro loňský festival GIFF?
Kdo ví…? …ale protože Wetu monitoruje celý mega včetně příprav svou kamerou, nevylučuje se to….

Rýsuje se už nějaký časový harmonogram – tedy co, kdy a kde bude?
Harmonogram je téměř sestaven…. Oficiálně začínáme v devět hodin ráno na zámku, jednotlivé akce mají své začátky uvedeny právě na webu www.meme2018.cz.

Lab Cache by měly být spuštěny půl hodiny před oficiálním začátkem. Vrcholem akce pak bude medvědí sčítání, které by mělo začít na lávce u medvědince úderem patnácté hodiny za účasti komisaře Agentury Dobrý den. Konec eventu s ohledem na zavírací časy zámku je stanoven na sedmnáctou hodinu, ale věřím, že neoficiální afterpárty v okolí bude probíhat do pozdních nočních hodin…

…vše probíhá dle harmonogramu

Co „kačerské celebrity“? Přijedou na mega event MeMe2018 nějací revírníci z jiných krajů, případně další známé osobnosti?
Každý účastník, každý kačer je pro nás celebritou. Všichni kolegové revírníci dostali pozvání, mnozí účast přislíbili, někteří se již předem omluvili. Naopak účast potvrdili přátelé z Londýna, a toho si také velice vážím. Protože se o našem mejdanu začíná hovořit i v mudlovském prostředí, vnímáme zájem široké veřejnosti. Kromě starosty města Jana Birkeho mi osobní účast také potvrdil režisér Tomáš Magnusek s příslibem účasti i další známé televizní tváře…. S kým jednáme si prozatím nechám jako překvapení…

Co spolupráce se zámkem a městem? Stále panuje taková idyla, jakou jsi líčil posledně?
Ano, idyla pokračuje. Jsem z jejich podpory a spolupráce nadšen. Město Náchod se stalo oficiálním partnerem akce spojené s rekordem.

A co Ty sám? Jak to všechno zvládáš?
Mnoooooo   (smích…)  Zvládám. Vymyslel jsem si to, takže musím… Ne, vážně. Mám jednu nevýhodu: jsem perfekcionalista, takže vše musí být dokonalé. Ale když se obklopíte lidmi, kteří pochopí, co po nich chcete, a fungují na podobné vlně jako vy, pak je to jednodušší. Je to výzva a my ji zvládneme! Navíc se mi hlásí dobrovolníci z řad kačerů, kteří nabízejí svoji podporu a pomoc. Takto se nám například podařilo vyřešit problém s pořizováním snímků ze vzduchu… Díky všem za nadšení a ochotu!

Takže jsi ještě nedospěl do fáze, kdy si říkáš „Do čeho jsem se to pustil?! Už nikdy!“
Už mě i tahle kacířská myšlenka napadla. Ale jak jsem již řekl, když máte kolem sebe schopné lidi na stejné vlně….

Na co se kačeři mohou těšit?

Jak to vypadá kačerskými artefakty – geocoiny, CWGčka, …. už je vše objednané?
Samozřejmě. Všechno má své termíny a všechno potřebuje určitý časový prostor na výrobu. Výrobu geocoinů nám navíc trošičku komplikoval čínský nový rok. V tuto chvíli mohu prozradit, že do výroby bylo zadáno celkem 300 geocoinů. Návrhy CWG jsou rovněž zpracovány a byly zadány do výroby. Jedná se o sérii pěti CWG, tedy celkem o 5000 kusů. Do nabídky právě zařazujeme také eventová trička a ručně malované eventové hrníčky. Trička i hrníčky pak budou ve variantách s nebo bez trakovacích čísel.

Co suvenýr, který je s mega eventem spojen? Už je jeho grafický návrh?
Smlouva s HQ o pořádání Mega-Eventu stanoví určité podmínky a termíny. Suvenýr je jedním z nich a termín už proběhl. Náš suvenýr, který jsem sám navrhl, byl úspěšně zařazen do databáze suvenýrů.

A jak to vypadá s pokusem o překonání rekordu? Už je jasné, jak bude celá akce probíhat?
Ano, oficiální přihlášku k rekordu zašleme Agentuře Dobrý den v nejbližších dnech. Sčítání medvědů bude probíhat u vstupu na nádvoří zámku od medvědů za asistence komisaře agentury (který je mimochodem rovněž kačer) a několika dobrovolníků. Jen zopakuji, že se počítají medvědi, nikoliv účastníci, takže počet medvědů na osobu není omezen…

Jak se vyvíjel počet přihlášených účastníků

Jak se vyvíjel počet přihlášených účastníků

Počasí už máš určitě objednané, ale co medvědi Dáša a Ludvík? Vzbudil jsi je ze zimního spánku?
Opakované objednávky o přízeň „tam nahoře“ odesílám průběžně. Kdo to umí ovlivnit, nechť nám pomůže. A Dáša s Ludvíkem? Nedávné mrazy je přinutily zalézt do pelechu, ale po oteplení vylezli zkontrolovat výběh… To  jsem zrovna seděl u medvědince a přemýšlel o „prostorovém“ uspořádání eventu, když vylezli a mávli na mě, prej: „…nebooooj, to bude dobrý, brumbrum…“

Děkujeme za rozhovor, držíme palce, ať se dál všechno daří. Dva týdne před eventem určitě ještě přijdeme s dalšími otázkami 😉