Giga Event Great Moravia: co je nového 84 dní před zahájením?

 

Giga event Great Moravia začne již za pouhých 84 dní. Jak to vypadá v pořadatelském táboře, a co pro nás organizátoři akce chystají? Na to jsme se zeptali Standy Šestáka, známého pod přezdívkou Tobias Reviewer.

Giga event Great Moravia začne již za pouhých 84 dní.

Giga event Great Moravia začne již za pouhých 84 dní.

Uteklo to jako voda a do eventu už zbývají jen necelé tři měsíce. Jak jste na tom?

Spousta práce a málo času.

Už se dostavuje „pořadatelská nervozita“?

Nevím, jak u ostatních, ale já nějak nervózní nejsem. Vím, co ještě musíme za ty tři měsíce udělat a na nervozitu už v hlavě fakt místo nemám. To v roce 2012 jsem na tom byl daleko hůř 😀

Jaký největší problém jste dosud v souvislosti s eventem museli řešit?

Problémy jsou od toho, aby se řešily. My jsme samozřejmě počítali s tím, že nějaké budou. Žádná taková akce se bez nich neobejde 🙂 Těžko říct, který ze všech těch problémů byl zatím největší. Řekl bych, že vždy, když se objeví nějaký nový problém, zdá se býti největším.

První červnový den jste zadali do výroby geocoiny k příležitosti giga eventu Great Moravia. Odeslání do výroby znamená, že už není možné geocoin objednat, ani jinak získat?

Jak jsme již avizovali v posledních announcementech, na výrobu geocoinů je potřeba určitý čas a my si chceme nechat i nějakou časovou rezervu, kdyby se náhodou stalo něco nepředvídaného. Museli jsme rozhodnout, jaké množství necháme vyrobit nad počet již objednaných geocoinů na eshopu. Toto rozhodnout není úplně snadné. Nechceme, aby návštěvníci byli zklamaní, protože se na ně mince nedostaly, ale zase nikdo z nás nechce mít doma spoustu lesklých těžítek.

Od 1. června jsou ve výrobě geocoiny

Od 1. června jsou ve výrobě geocoiny

Každopádně jsme objednali nějaký počet mincí navíc a jejich prodej na eshopu bude probíhat určitě do konce července, nebo do vyprodání. Takže doporučuji každému, kdo zvažuje zakoupení mincí, aby nákup neodkládal. Kdo ví, kolik jich zbude na prodej na místě.

Na facebookové stránce jste vyhlásili soutěž, kde je výhrou eventový geocoin ve verzi Antique Silver. Povíš o tom čtenářům víc?

Jedná se o již třetí tipovací soutěž. Kačeři jsou hraví a soutěživí, tak jim chceme čekání na event trochu zpestřit. Pravidla jsou popsaná přímo na FB, asi není co víc k tomu dodat.

Chystáte se do e-shopu Great Moravia 2017 přidat ještě nějaké další produkty?

Předpokládáme, že koncem června nebo začátkem července zahájíme prodej vstupenek na doprovodné programy. O tomto budeme samozřejmě informovat announcementem a na sociálních sítích.

Děkujeme za rozhovor!

Giga event Great Moravia – důležité odkazy