Giga Event Great Moravia: co je nového 65 dní před zahájením?

 

To, že „Čas letí jako bláznivý“ potvrzuje nejen písnička Karla Gotta, ale také skutečnost, že do největší kačerské akce na našem území zbývají pouhé dva měsíce.

Jako by to bylo včera, kdy jsme o (tehdy ještě „mega“) eventu informovali poprvé! V posledních třech týdnech se toho odehrálo opravdu hodně, takže jsme si dovolili vyrušit jednoho z organizátorů – Standu Šestáka alias Tobias Reviewera – z jeho pracovního nasazení a položili jsme mu několik otázek, týkajících se nejen giga eventu.

Giga event Great Moravia začne za dva měsíce a tři dny

Giga event Great Moravia začne za dva měsíce a tři dny

Aktuálně (26. 6.) je přihlášeno 3776 účastníků. Co myslíš: podaří se nakonec překonat „pětitisícovku“ účastníků? Přeci jen řada lidí se hlásí až na poslední chvíli, další část dorazí bez ohlášení.

Věřím, že hranici 5000 účastníků hravě překonáme.

Publikovali jste Welcome a Goodbye eventy – půjde jen o běžné setkání kačerů, nebo i zde chystáte nějaký program?

V pátek chystáme nějaký program na místě i nějaké doprovodné programy v okolí. Na Welkome eventu bychom rádi uspořádali ochutnávku různých specialit, které kačeři sami na místo donesou. Něco ve stylu olomouckých eventů Snídaně v trávě GC7302W a Povánoční mlsání GC6WJRQ. V pátek odpoledne také bude probíhat seznamovací Geo Bingo o drobné ceny. Goodbye event pak už bude běžné setkání.

Co soutěž Toulavý geobjektiv Great Moravia 2017? Už jsi viděl nějaký snímek, který Tě opravdu zaujal?

Přiznám se, že jsem dosud žádnou soutěžní fotku neviděl J

Toulavý geobjektiv Great Moravia 2017

Toulavý geobjektiv Great Moravia 2017

Giga event zaujal i v zahraničí

Na Facebooku jste publikovali snímek, jak je „gigáč“ propagován letáčkem na slovinském eventu. Jak se to podařilo?

Tak toto je vyloženě zásluha našich slovinských kolegů, kteří nám sami napsali a vyžádali si banner Great Moravia. Patří jim náš dík.

Propagace akce na slovinském eventu

Propagace akce na slovinském eventu

Kromě toho také nabízíte „tlapičky“ (symbol eventu) v podobě přívěsku, které budou dostupné na eventech v okolí Olomouce a Prostějova. Povíš případným zájemcům, na kterých?

Tak takto přesně to je těžko říct. Bude to na těch, kterých se budu účastnit já, marram nebo michgo. Třeba teď to bylo Geopivo v Olomouci. Tlapky budou i na čtvrtečním https://coord.info/GC77B55 v Prostějově. Lidi tlapky docela chtějí a pár jich nosím vždy u sebe. Takže když mě potkáte, klidně si můžete nějakou vyptat 😀

Kačerské veřejnosti také neunikla informace, že po gigáči předáš své žezlo revírníka pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj svému nástupci, který již publikuje keše jako ValenReviewer. Dojde k odhalení nového reviewera na giga eventu?

Nechtěl bych moc předbíhat, ale pokud ne dřív, tak na gigáči nejspíš už ano. Nicméně je to čistě na něm.

Závěr tohoto rozhovoru si dovolíme věnovat poděkování – jak Tobě, coby revírníkovi, tak i celému organizačními týmu. Za to, co všechno jste, jak Ty osobně, tak i celý tým pro ostatní udělali. Myslím, že nejen za čtenáře Kešek.cz můžeme předat jedno velké DĚKUJEME!

Giga event Great Moravia – důležité odkazy