Chceš během prázdnin získat šest suvenýrů? Víme, jak na to!

 

Groundspeak připravil pro letošní prázdniny speciální hru, ve které můžeš získat šest suvenýrů. Její hlavní postavou je neznámá kapitánka Mary Hide, která brázdila širé moře na své lodi Golden Cache. Poblíž vedení Geocachingu se prý našla láhev se vzkazem, odkazujícím na údajný poklad Mary Hide.

“Mezi sedmi ostrovy jsem pohřbila železnou truhlu plnou stříbra, zlata, diamantů a drahokamů. Pro ochranu této keše jsem rozdělila mapu na čtyři kousky a čtyři výzvy čekají na ty, kteří mohou vyplout na moře. Sestav si posádku, nebo se do toho pusť sám, ale musíš zůstat v utajení.”

Chceš během prázdnin získat šest suvenýrů? Víme, jak na to!

Chceš během prázdnin získat šest suvenýrů? Víme, jak na to!

Připoj se k dobrodružství, které otestuje vaši odvahu na fiktivním divokém a bouřlivém moři. Projdi čtyřtýdenní suvenýrovou cestu a najdi ztracený poklad Mary Hyde. Lákadlem vám může být až šest digitálních suvenýrů, které dostaneš za splnění úkolů.

Jak získat šest suvenýrů?

Pojďme se podívat na zatím nepříliš konkrétní bojový plán:

  • 15. – 16. července – sestav posádku tak, že navštívíš nebo uspořádáš event. Čím více přátel budeš mít na Geocaching.com, tím snadnější bude plachtění.
  • 17. – 23. července – ačkoliv se poklad může zdát daleko, pokud budeš spolupracovat, jednoho dne dostaneš první kousek mapy.
  • 24. – 30. července – neboj se ujmout vedení k získání dalšího kousku mapy.
  • 31. července – 6. srpna – když spolupracuješ s posádkou, bude pro tebe lehčí získat třetí díl mapy.
  • 7. – 13. srpna – vyzvi sám sebe, abys získal poslední kousek mapy.

Itinerář je v tuto chvíli poměrně neurčitý a v podstatě jediným konkrétním úkolem je nutnost navštívit jakýkoli event o víkendu 15. až 16. července. Můžeme předpokládat, že další úkoly pak budou odhalovány průběžně. Protože úkolů je jen pět, dá se čekat, že šestý bude za splnění všech předchozích výzev respektive za vyluštění nějaké hádanky, týkající se pokladu.

Tak co, pustíš se do dobrodružství a zkusíš získat všech šest suvenýrů?

Zdroj: geocaching.com.

Čtěte:   Připrav se na dva aprílové suvenýry! Za co budou?