Získej prémiové členství na Geocaching.com za poloviční cenu!

 

Groundspeak – provozovatel serveru Geocaching.com – přišel 10. března s finančně zajímavou nabídkou ročního prémiového členství za poloviční cenu.

Místo obvyklých 29,99 eur (asi 810 Kč) zájemci zaplatí za prémiové členství jen 14,99 eur (asi 405 Kč). Celá akce má ale jeden podstatný háček.

Zlevněné prémiové členství je totiž nabízeno pouze těm, kteří ho aktuálně nemají. Pokud bys chtěl slevu použít pro prodloužení stávajícího členství, máš smůlu – zaplatíš plnou částku, tedy 29,99 eur. Liší se však informace o tom, komu je vlastně sleva poskytována.

Několik uživatelů tvrdí, že dostali slevu, ačkoli v minulosti prémiovými členy byli a členství neprodloužili, nicméně další část narazila na odmítnutí s tím, že akce platí pouze pro nové členy. Jak to bude ve Tvém konkrétním případě tedy budeš muset zkusit sám.

Zvláštní také je, že sleva není nabídnuta, pokud je k zakoupení členství použit odkaz Stát se PM v profilu. Zde je i nováčkovi nabízeno roční předplatné za 29,99 eur.

Při použití odkazu v profilu...

Při použití odkazu v profilu…

... je nabízena cena bez slevy

… je nabízena cena bez slevy

Jak získat prémiové členství s 50% slevou?

Slevu můžeš získat po přihlášení na server Geocaching.com po otevření odkazu tohoto odkazu, kde je nabízena „Speciální zaváděcí cena.“ K zaplacení požadované částky lze použít buď platební kartu s povolenými internetovými platbami, nebo službu PayPal.

Prémiové členství za 14,99 eur

Prémiové členství za 14,99 eur

Zlevněné prémiové členství je nastavené jako automaticky se obnovující, což znamená, že za rok by si Geocaching mohl strhnout příslušnou částku bez nutnosti souhlasu uživatele. Pokud chceš tomuto zamezit, přejdi na webu do Nastavení sekce Členství, kde klepneš na tlačítko Editovat členství a následně Zrušit obnovující se členství.

O slevě byli informováni vybraní uživatelé e-mailem s tím, že jde o časově omezenou akci. Groundspeak však nikde neuvádí, jak dlouho akce potrvá, proto v případě zájmu doporučujeme neváhat! Nabídka není žádným způsobem vázána na pořízení placené aplikace pro chytré mobilní telefony.

K čemu je prémiové členství?

Výhody prémiového členství jsme podrobně rozebrali ve článku Výhody prémiových hráčů (PM). V bodech se jedná o tyto výhody:

  • Pokročilé filtrování
  • Upozornění na novou kešku
  • Rozšířené statistiky
  • Kešky okolo trasy
  • Pocket Queries
  • Ocenění body oblíbenosti
  • Seznamy
  • Více typů map