Překvapivá výměna pozic ve vedení Geocaching HQ

 

Po Internetu koluje (nutno dodat, že údajná a oficiálně nepotvrzená) zpráva prezidenta Geocaching HQ (původně Groundspeak, ještě předtím Grounded, Inc.) Jeremyho Irishe, který v ní oznamuje odstoupení z funkce. Jeremy však úplně neodchází – zůstává na postu vice prezidenta. Přesně opačným směrem se v rámci hierarchie vydal Bryan Roth, který se z pozice vice prezidenta posunul na Jeremyho místo.

Členové vedení Geocaching HQ na společné fotce: Jeremy Irish (druhý zleva), Bryan Roth (druhý zprava)

Členové vedení Geocaching HQ na společné fotce: Jeremy Irish (druhý zleva), Bryan Roth (druhý zprava)

Irish uznává, že zpráva je možná šokující, nicméně během šestnácti let v čele společnosti si prý uvědomil, že řízení firmy není jeho vášní. Raději se chce věnovat ideám a vizím, jejichž cílem bude udělat geocaching lepším. Od výměny pozic si slibuje také to, že bude mít více času a zdrojů na práci na menších projektech, které by měly zlepšit tuto celosvětově oblíbenou hru.

Jaký je nový prezident Geocaching HQ?

O svém nástupci Bryanu Rothovi mluví Irish v superlativech. Kromě toho, jak výtečně se mu s ním spolupracovalo, je přesvědčen o tom, že je tou správnou osobou, která měla převzít kormidlo. Má hluboké znalosti o hře a osobní schopnosti v oblasti vedení a komunikace. Další zmíněnou vlastností je schopnost čelit obtížným výzvám.

V závěru se Jeremy vrací k tomu, že jeho hlavním úkolem bude přemýšlet na nápady na další vylepšování hry. Uvidíme snad časem, zda měl na mysli nějaké konkrétní změny, které budou mít dopad i na hráče.

Trochu zvláštní však je, že společnost k výměně pozic neplánuje vydat žádnou tiskovou zprávu. Ani Jeremy nehodlá k tomuto tématu poskytovat žádné rozhovory.

Zdroj: reddit.com.