Geocaching HQ uvolňuje pět nových suvenýrů za návštěvu zemí

 

Geocaching HQ uvolňuje pět nových suvenýrů za návštěvu zemí. Jaké země bys měl navštívit, abys získal nové suvenýry?

Geocaching HQ nabízí několik typů suvenýrů (virtuálních „odznaků“, které najdeš na svém profilu na webu Geocaching.com). Nejčastěji se jedná o suvenýr, který obdržíš za splnění nějaké vyhlášené výzvy – zpravidla „V ten a ten den zaloguj nález alespoň jedné keše nebo návštěvu eventu!“ Další suvenýry jsou svázány s účastí na vybraném eventu (zpravidla mega či giga). Třetí kategorie suvenýrů nabádá k cestování po světě – za návštěvu vybrané země (a odlovení keše) dostaneš speciální suvenýr.

Pět nových suvenýrů

Pět nových suvenýrů

 

Pět nových suvenýrů

Tyto suvenýry však nejsou poskytovány pro všechny země, nicméně Geocaching HQ postupně jejich seznam rozšiřuje. Naposledy tak učinil na začátku prosince, kdy přidal hned pět zemí. Jedná se o Argentinu, Lichtenštejnsko, Maltu, Malajsii a Namibii. To máme celkem pět nových suvenýrů, o které můžeš usilovat.

Suvenýry jsou udělovány i zpětně. To znamená, že pokud jsi v některé z uvedených zemí odlovil alespoň jednu keš, automaticky se Ti v profilu objeví příslušný suvenýr. V opačném případě stačí v dané zemí zalogovat nález keše, návštěvu eventu, nebo pořízení snímku (v případě webcam keší).

Sbíráš suvenýry cíleně, nebo spíše shodou okolností?

Zdroj: geocaching.com.

Čtěte:   Víkendový dušičkový suvenýr má podmínku! Jakou?