Community Celebration – Geowest garden party očima ownerek

 

V neděli 24. května se v Karlových Varech v Karlovarském kraji konal speciální Community Celebration Event. Pořádali ho kačerky s přezdívkami Lasička.cz a Dacinka. Eventu se zúčastnilo přes 100 kačerů, což je úžasná účast.

Fotografie z eventu od kačera Šimona Fuksy (Saimon FX) můžete najít zde.

 

Co říkáš na účast kačerů na tvém Community Celebration Eventu?

Na event Community Celebration – Geowest garden party v Karlových Varech se do logbooku zapsalo více jak 120 nicků, čímž se stal jedním z nejhojněji navštívených eventů v Karlovarském kraji za několik posledních let. Dorazili nejen místní, ale potěšila nás účast lidí ze vzdálenějších míst, třeba z Brna, Plzně a Prahy. Takový zájem jsme nečekaly a moc nás potěšil.

 

O čem tvůj event byl? Zkus jeho téma shrnout do pár vět.

Myslíme si, že setkání bylo důstojnou oslavou našeho skvělého koníčku. Akce se konala na ostrově v krásně upraveném odpočinkovém areálu Rolava v K. Varech. Oslavu jsme pojaly jako garden party. Pro účastníky jsme zajistily přímo v místě konání eventu stánek s občerstvením a stoly a lavice pro 100 lidí. Cílem eventu bylo především setkat se popovídat a zavzpomínat. Při této příležitosti jsme pořádaly fotosoutěž, kdy fotky měly geocachingovou tématiku. Fotosoutěž se setkala s velkým zájmem. Sešlo se nám 42 vtipných momentek a neotřelých úlovků. Cílem bylo připomenout si, jaké krásné chvíle jsme při geocachingu strávili. Účastníci eventu svými hlasy zvolili nejlepší fotografii a vítěz od nás dostal geocoin. Pro děti bylo k dispozici lezecké centrum a na ostrově jsme pro ně ukryly pirátský poklad. Pro účastníky jsme připravily dvoumetrový trackovatelný logbook se Signal frogem. Pro zpestření programu a radost účastníků byla publikována nová keš.

 

Podařilo se všechno podle tvých představ nebo bylo i něco co se nepovedlo podle tvých představ?

Vzhledem ke koronavirovým opatřením jsme do poslední chvíle nevěděly, zda se event vůbec bude moci konat. Abychom dodrželi všechna opatření, prodloužily jsme dobu konání, aby se všichni neshromáždili naráz a v průběhu celého eventu jsme vedly evidenci počtu osob, tak abychom nepřekročili maximální počet. Dezinfekce byla samozřejmostí.

 

Bavilo tě uspořádat event speciálního typu Community Celebration?

Bylo nám ctí, že jsme mohly s Dacinkou setkání na oslavu geocachingu uspořádat.

 

Co bys geocachingu popřál k jeho 20. narozeninám?

Přejeme ownerům Community celebration, ať se eventy na oslavu 20 let geocachingu podaří.

 

Co bys geocachingu popřál do dalších 20 let :-)?

Do dalších let přejeme geocachingu, aby se ubíral tím správným směrem, aby nám i nadále přinášel nevšední zážitky a radostné chvíle.

 

Dělal jsi pro event nějaké speciální památeční věci? Třeba dřevěná CWG nebo geocoin?

Pro event jsme připravily CWG ve dvou provedeních – klasická a barevná.

 

Chystáš i nějaké další zajímavé akce do budoucna?

Na podzim chystáme tradiční GIFF a v příštím roce plánujeme s Dacinkou uspořádat ještě jeden Community celebration event.