Český rozhlas věnuje celý týden v pořadu Prahou křížem krážem keškám

 

Český rozhlas, konkrétně stanice Regina DAB Praha, připravuje sérii reportáží, které by mohly zajímat i naše čtenáře. V rámci pravidelného pořadu Prahou křížem krážem se totiž hodlá věnovat geocachingu, konkrétně zajímavým keškám v hlavním městě.

Premiérové díly pořadu budou vysílány od pondělí 15. května do neděle 21. května vždy v 11:45. Reprízu si pak můžete poslechnout v 17:45, případně kdykoli v internetovém archivu pořadu.

Pořad Prahou křížem krážem je cyklus krátkých tříminutových pozvánek na zajímavá místa v Praze. V uplynulém týdnu se například věnoval festivalu Open House, v jehož rámci se návštěvníci mohli podívat na místa, kam se běžně nedostanou. Jistě bude zajímavé sledovat, jak se redaktoři vypořádají s tématem geocachingu a kešek.

Jak naladit Český rozhlas Regina DAB Praha?

Rozhlasová stanice Regina DAB Praha je od 2. listopadu 2015 součástí experimentálního digitálního vysílání, které naladíte pouze na přijímačích podporujících DAB/DAB+ v L-bandu (tedy ne na běžných rádiích). Poslouchat ji můžete také přes Internet – konkrétně pomocí přehrávače na oficiálních webových stránkách. Stanice má také audio archiv, kde si všechny nahrávky můžete poslechnout ze záznamu.

Český rozhlas - audio archiv stanice Regina DAB Praha

Český rozhlas – audio archiv stanice Regina DAB Praha

Čtěte:   Mega Event Great Moravia: co je nového 263 dní před zahájením?